[Заміни]      [Розклад занять]     
Головна
 

MON
NUHT
ODA
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лініяГрупа vkontakte.ru Twitter.com Facebook.com
 
 
» День відкритих дверей
 
День відкритих дверей
У Сумському коледжі харчової промисловості НУХТ відбувся день відкритих дверей . До навчального закладу завітали близько ста майбутніх абітурієнтів та їх батьків , які зацікавились спеціальностями та рівнем підготовки молодших спеціалістів у коледжі у ході профорієнтаційної роботи.
Детальніше...
 
» Міжнародна науково-практична конференція студентів і молодих учених
 
Міжнародна науково-практична конференція студентів і молодих учених
24 – 25 березня викладачі коледжу Марина Самілик та Людмила Черниш взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції студентів і молодих учених «Інноваційні напрямки розвитку освіти, сфери послуг і технологій», яка проходила на базі Волинського коледжу Національного університету харчових технологій (м.Луцьк)
Детальніше...
 
» Перемога на обласній студентській олімпіаді з англійської мови
 
Перемога на обласній студентській олімпіаді з англійської мови
24 березня 2016 року на базі Машинобудівного коледжу СумДу відбулася обласна студентська олімпіада з англійської мови серед студентів I-II курсів ВНЗI-II р.а. Сумської області.
Детальніше...
 
» 160-а річниця від дня народження Івана Франка
 
160-а річниця від дня народження Івана Франка
В нашому коледжі відбувся відкритий літературно-мистецький захід «Сьогодні, мов зоря, він сяє Україні…», присвячений 160-й річниці від дня народження Івана Франка.
Детальніше...
 
» Екологічна година «Вода - джерело життя!»
 
Екологічна година «Вода - джерело життя!»
23 березня 2016 року бібліотека коледжу разом з бібліотекою-філією № 1 в рамках програми «Питна вода України» та до Міжнародного дня води провела екологічну годину «Вода – джерело життя».
Студенти гуртожитку прослухали інформаційний каскад повідомлень про загадкову та дорогоцінну для життя речовину – воду. Вода є джерелом життя та основним елементом усього живого на Землі. Студенти дізналися навіщо людині вода, її велике значення та вплив на здоров’я людини, про джерела забруднення води та способи збереження, охорони та відтворення водних ресурсів та сучасний стан води на Сумщині. Присутні мали змогу почути цікаві афоризми та вірші про «справжнє диво» – воду. За допомогою бібліографічного огляду періодики студенти поповнили свої знання про інформаційні та лікувальні властивості води, про феномен хрещенської води та про те, як потрібно очищати і пити воду.
Завершив захід показ фрагменту пізнавального фільму «Таємне життя води».
Детальніше...
 
» VIІ науково-практична конференція
 
VIІ науково-практична конференція
10 березня 2016 року у нашому коледжі відбулася VIІ науково-практична конференція, присвячена актуальним питанням сучасного стану технології, автоматизації та комп’ютеризації в харчовій промисловості.
Розпочав конференцію завідувач з навчально-виробничої практики Стеценко Дмитро, який підкреслив важливість практичного навчання при підготовці висококваліфікованих фахівців.
На конференції виступили студенти всіх спеціальностей, які підготували доповіді під керівництвом викладачів технікуму.
Детальніше...
 
» З Кобзарем у серці
 
З Кобзарем у серці
З нагоди 202 річниці від дня народження Т. Г. Шевченка у Сумському коледжі харчової промисловості НУХТ 9 березня 2016 року для студентів гр. 1-ХП-06 був проведений літературний огляд на тему: «Постать Тараса Шевченка у творах митців різних епох». Студенти декламували поезію Шевченка «Заповіт» різними мовами світу: українською, англійською, німецькою, російською, а також твори сучасних митців: І. Драча, Л. Костенко, Б. Олійника.
У виконанні Павлик А., Калашник А., Горкуші В., Шульженко В., Тимошенко Д., Тютюнник Д., Полякової А., Кулик Д. і Рудень Е. прозвучали улюблені поезії: «Доля», «Зоре моя вечірняя», «Думка», «Не женися на багатій», «Барвінок цвів і зеленів»…
Студент групи Бондаренко П. розповів про реліквію своєї родини – «Кобзар» Тараса Шевченка.
Детальніше...
 
» Жіночий день у 2016 році
 
Жіночий день у 2016 році
4 березня 2016 року у нашому коледжі відбулися урочистості з нагоди Міжнародного жіночого дня.
З вітальним словом до присутніх звернувся директор навчального закладу Юрій Барилюк.
Святковий парад, у якому брали участь тільки студенти-юнаки, був присвячений дівчатам та жінкам коледжу.
Детальніше...
 
» Початок кримського супротиву
 
Початок кримського супротиву
29 лютого 2016 року волонтери загону «Пошук» Луценко О., Смірнова В., Герман В., Радько Р. (група 2-х-115) під керівництвом викладачів Лесько О.І. та Коваленко Л.І. провели тематичні уроки до Дня початку кримського супротиву для студентів груп І – ІV курсів.
Детальніше...
 
» Об’єктове тренування цивільного захисту
 
Об’єктове тренування цивільного захисту
У Сумському коледжі харчової промисловості проведено комплексне об’єктове тренування цивільного захисту.
Детальніше...
 

 
{sape_links}
Copyright © 2007-2015 СКХП НУХТ.
При використанні матеріалів сайту - активне посилання на сайт обов'язкове!