[Заміни]      [Розклад занять]     
Головна
 

MON
NUHT
ODA
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лініяГрупа vkontakte.ru Twitter.com Facebook.com
 
 
» ДЕК Виробництво харчової продукції
 
ДЕК Виробництво харчової продукції
25-28 січня 2017 року працювала державна екзаменаційна комісія зі спеціальності 5.05170101 «Виробництво харчової продукції». Державна атестація студентів проведена у формі комплексного кваліфікаційного іспиту. Робота комісії організована відповідно до нормативних документів за затвердженим розкладом.
Студенти групи 4ХП-04 продемонстрували вміння характеризувати заклади ресторанного господарства різних типів, виявили знання технології виробництва кулінарної продукції, основних форм і методів обслуговування споживачів, правил сервірування, подачі страв та напоїв, вміння виконувати технологічні та економічні розрахунки.
Детальніше...
 
» Заняття з безпеки життєдіяльності
 
Заняття з безпеки життєдіяльності
25 січня 2017 року для викладачів та працівників господарчої частини нашого коледжу були проведені заняття з безпеки життєдіяльності.
Захід проходив на базі Сумського науково-виробничого об’єднання. Працівникам коледжу було надано теоретичні та практичні рекомендації щодо дій при виникненні пожежі чи виявленні вибухонебезпечних предметів у побуті та на виробництві.
Детальніше...
 
» Тренінг «Світ без жорстокості та насильства»
 
Тренінг «Світ без жорстокості та насильства»
19 грудня в групі 3-Х-114, спеціалістами Сумського обласного центру соціально-психологічної допомоги був проведений тренінг «Світ без жорстокості та насильства»
Детальніше...
 
» Українські зимові свята і обряди
 
Українські зимові свята і  обряди
19 грудня 2016 року в бібліотеці коледжу відбулася година народознавства " Українські зимові свята і обряди". Студенти групи 2-х-116 ознайомилися з історичними витоками зимових свят, з обрядами та звичаями нашого народу.
В українській обрядовості окрасою майже всіх свят є хліб. У наших предків хліб завжди символізував добробут, гостинність господарів, мав магічну силу і сприймався як святиня, як життєдайна енергія. Хліб називали «святочний», «хазяїн», «васильчик», «йорданський», ставилися до нього з повагою та любов’ю.
В день Святого Миколая прийнято дарувати дітям солодкі подарунки. Гості нашого заходу також поласували обрядовим печивом «миколайчиками».
Детальніше...
 
» Зустріч з представником університету
 
Зустріч з представником університету
7 грудня 2016 року відбулася зустріч з Валерієм Махинько, доцентом, кандидатом технічних наук кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Навчально-наукового інституту харчових технологій НУХТ.
Детальніше...
 
» Благодійна акція милосердя «Подаруй солодощі другу»
 
Благодійна акція милосердя «Подаруй солодощі другу»
Студенти Сумського коледжу харчової промисловості НУХТ провели благодійну акцію милосердя «Подаруй солодощі другу», присвячену Міжнародному дню інвалідів.
Детальніше...
 
» Заходи до Дня гідності і свободи
 
Заходи до Дня гідності і свободи
До Дня гідності і свободи в СКХП НУХТ викладачами Лесько О.І. та Коваленко Л.І. проведені патріотичні заходи «Людина, життя і здоров’я – найвища соціальна цінність держави» (у групах 1-х-118, 1-х-ц-01).
Детальніше...
 
» Експозиція «Наші земляки – герої АТО»
 
Експозиція «Наші земляки – герої АТО»
До Дня гідності і свободи в Кімнаті-музеї бойової слави СКХП НУХТ відкрито експозицію «Наші земляки – герої АТО».
Детальніше...
 
» Екскурсії до кімнати-музею
 
Екскурсії до кімнати-музею
У Кімнаті-музеї Бойової слави СКХП НУХТ продовжується проведення екскурсій на тему «Сумщина в роки Другої світової війни» для студентів груп І-ІІ курсів
Детальніше...
 
» V Міжнародна наукова конференція «Наноструктурні матеріали -2016: Білорусь-Росія-Україна»
 
V Міжнародна наукова конференція «Наноструктурні матеріали -2016: Білорусь-Росія-Україна»
З 22 по 26 листопада проходила V Міжнародна наукова конференція «Наноструктурні матеріали -2016: Білорусь-Росія-Україна»(м. Мінськ).
Детальніше...
 

 
{sape_links}
Copyright © 2007-2015 СКХП НУХТ.
При використанні матеріалів сайту - активне посилання на сайт обов'язкове!