[Заміни]      [Розклад занять]     
Головна
 

MON
NUHT
ODA
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лініяГрупа vkontakte.ru Twitter.com Facebook.com
 
 
» Протоколи засідання дільничої виборчої комісії
 
Протоколи засідання дільничої виборчої комісіїПротоколи засідання дільничої виборчої комісії
Протоколи № 3,4 засідання дільничої виборчої комісії Сумського технікуму харчової промисловості НУХТ
 
» Списки виборців
 
Список виборців з числа штатних працівників Сумського технікуму харчової промисловості Національного університету харчових технологій, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками, для участі у виборах Національного університету харчових технологій (Переглянути)

Список виборців з числа студентів Сумського технікуму харчової промисловості Національного університету харчових технологій для участі у виборах ректора Національного університету харчових технологій (Переглянути)

Список виборців з числа штатних наукових, науково-педагогічних та педагогічних працівників Сумського технікуму харчової промисловості Національного університету харчових технологій для участі у виборах Національного університету харчових технологій (Переглянути)
 
» Протокол №3 засідання Дічильної комісії
 
Протокол №3 засідання Дічильної комісії Протокол №3 засідання Дічильної комісії Протокол №3 засідання Дічильної комісії

Протокол №3 засідання Дічильної виборчої комісії студентів СТХП НУХТ щодо результатів таємного голосування з висунення виборних представників з числа студентів, що мають право брати участь у виборах ректора НУХТ.
 
» Протокол засідання лічильної комісії
 
Протокол засідання лічильної комісіїПротокол засідання лічильної комісії
Протокол засідання лічильної комісії зборів працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками Сумського технікуму харчової промисловості Національного університету харчових технологій (в т.ч. РННЦ) від 18 березня 2015 року
 
» ОГОЛОШЕННЯ!
 
18.03.2015р. (середа) з 9.00 до 15.00 у спортивній залі технікуму відбудуться вибори представників з числа студентів Сумського технікуму харчової промисловості НУХТ для участі у виборах ректора Національного університету харчових технологій.
При собі мати посвідчення особи.
 
» ОГОЛОШЕННЯ!
 
18.03.2015р. (середа) з 9.00 до 15.00 у спортивній залі технікуму відбудуться вибори представників з числа штатних працівників Сумського технікуму харчової промисловості НУХТ, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками для участі у виборах ректора Національного університету харчових технологій.
При собі мати посвідчення особи.
 
» Протокол зборів штатних працівників
 
Протокол зборів штатних працівниківПротокол зборів штатних працівниківПротокол зборів штатних працівниківПротокол зборів штатних працівників

Протокол зборів штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками Сумського технікуму харчової промисловості Національного університету харчових технологій (в т.ч. РННЦ)
 
» Протокол засідання лічильної комісії
 
Протокол засідання лічильної комісії

Протокол засідання лічильної комісії зборів працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками Сумського технікуму харчової промисловості Національного університету харчових технологій (в т.ч. РННЦ)
 
» Витяг з протоколу №1
 
Витяг з протоколу №1Витяг з протоколу №1

Витяг з протоколу №1 конференції студентського самоврядування
 
» ОГОЛОШЕННЯ!
 
11 березня 2015 року о 15:10 в актовій залі відбудеться конференція студентів технікуму з питання виборів ректора Національного університету харчових технологій.

Організаційний комітет
з проведення виборів ректора НУХТ

 

 
{sape_links}
Copyright © 2007-2015 СКХП НУХТ.
При використанні матеріалів сайту - активне посилання на сайт обов'язкове!