[Заміни]      [Розклад занять]     
Головна
 

MON
NUHT
ODA
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лініяГрупа vkontakte.ru Twitter.com Facebook.com
 
 
160-а річниця від дня народження Івана Франка
24 березня 2016{sape_links}
 
В нашому коледжі відбувся відкритий літературно-мистецький захід «Сьогодні, мов зоря, він сяє Україні…», присвячений 160-й річниці від дня народження Івана Франка.
Франкове слово — душа жива.
Хвалу поету народ співа.
По всьому світу, як грім гримить:
«Знай: лиш боротись — то значить жить»

Ведучі заходу Марія Славкова та Євген Пирог розповіли присутнім про Івана Франка, який був велетнем праці та терпіння і залишив по собі для незлічимих поколінь колосальну художню і наукову спадщину, яка є не лише золотим фондом культури й духовності, а й живим явищем нашого сьогодення, що впливає на формування громадсько-політичних і естетичних орієнтирів та ідеалів сучасності. Він закликав українців пізнати багатовікову історію України, без чого неможливе формування патріотичних почуттів, гордості за свою Батьківщину, а отже, й відповідальності за її нинішню і майбутню долю.
Упродовж заходу звучали поезії, які прочитали студенти І курсу Анатолій Гаценко, Микола Дубина, Юлія Шатковська, Роман Майборода, Аліна Кукса, Олексій Заяць, Станіслав Ващенко, Владислав Остапенко, Анна Мірошниченко. Також студенти Карина Кучер, Вадим Святобатько та Анна Яценко виконали пісні на слова Івана Франка «Човен», «Чому являєшся мені у сні…».
Літературно-мистецький захід завершився спільним виконанням пісні «Україна – це ти».
160-а річниця від дня народження Івана Франка 160-а річниця від дня народження Івана Франка 160-а річниця від дня народження Івана Франка 160-а річниця від дня народження Івана Франка 160-а річниця від дня народження Івана Франка 160-а річниця від дня народження Івана Франка

 
 
{sape_links}
 
 
{sape_links}
Copyright © 2007-2015 СКХП НУХТ.
При використанні матеріалів сайту - активне посилання на сайт обов'язкове!