[Заміни]      [Розклад занять]     
Головна
 

MON
NUHT
ODA
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лініяГрупа vkontakte.ru Twitter.com Facebook.com
 
 
Мовно-літературний конкурс ім. Шевченка
8 листопада 2016{sape_links}
 
7 листопада у Сумському коледжі харчової промисловості НУХТ відбулося відкриття VІI Міжнародного мовно - літературного конкурсу студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Конкурс має на меті вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, виявлення обдарованої студентської молоді, розвиток їхнього творчого потенціалу, виховання почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю; формування готовності творити добрі справи задля рідної Батьківщини, заможної, повноправної і невіддільної від світового розвитку країни.
Відкрила І етап конкурсу заступник директора з виховної роботи, викладач української мови та літератури Шапаренко О.В. Учасників конкурсу привітали викладачі циклової комісії гуманітарної та соціально-економічної підготовки.
У конкурсі взяли участь 20 осіб.
Творчі роботи учасників конкурсу передбачають теми, пов’язані, зокрема з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, що сприяють об’єднанню, формують почуття патріотизму, оптимізму й віри у щасливе майбуття Української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Шевченко.
Мовно-літературний конкурс ім. Шевченка Мовно-літературний конкурс ім. Шевченка

 
 
{sape_links}
 
 
{sape_links}
Copyright © 2007-2015 СКХП НУХТ.
При використанні матеріалів сайту - активне посилання на сайт обов'язкове!