[Заміни]      [Розклад занять]     
Головна
 

MON
NUHT
ODA
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лініяГрупа vkontakte.ru Twitter.com Facebook.com
 
 
Свято української писемності та мови
9 листопада 2016{sape_links}
 
Українська мова – це дух народу, його совість, чинник його поступу вперед, поза національною мовою зникає неповторний колорит народу, нівелюється специфіка освоєння багатств світу. Ніде цивілізація не відбивається так точно, як у мові, якщо ми недосконало знаємо мову, або вона сама недосконала, то недосконала й цивілізація.
Маріо Пей

9 листопада, у день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця, українська спільнота відзначає Свято української писемності та мови. З цієї нагоди в нашому коледжі було проведено ряд заходів під гаслом «Мова – коштовний скарб народу»: тематичні виставки плакатів і малюнків, інформаційні хвилинки, години спілкування «Мова і писемність у цікавих фактах», «Мова – талісман людини та нації», перегляд відеофільму «День писемності та мови», а також презентації «Український меценат Петро Яцик».
Також у цей день офіційно стартує XVІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика, тож студенти І-ІІ курсів взяли участь у І етапі конкурсу.
Проведені заходи ознайомили студентів з історією виникнення української писемності та мови; довели, що рідна мова – це духовна святиня; сприяли розвитку у дітей почуття національної гідності, а також вихованню любові до національних традицій, народної мудрості, до краси і гармонії рідного слова.
Свято української писемності та мови Свято української писемності та мови Свято української писемності та мови Свято української писемності та мови

 
 
{sape_links}
 
 
{sape_links}
Copyright © 2007-2015 СКХП НУХТ.
При використанні матеріалів сайту - активне посилання на сайт обов'язкове!