[Заміни]      [Розклад занять]     
Головна
 

MON
NUHT
ODA
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лініяГрупа vkontakte.ru Twitter.com Facebook.com
 
 
Виховний захід «У нашій пам’яті вони назавжди залишились»
27 березня 2017{sape_links}
 
20 березня 2017р. у Сумському коледжі харчової промисловості НУХТ відбувся відкритий виховний захід «У нашій пам’яті вони назавжди залишились», присвячений героям Крут, Небесної Сотні та воїнам, що загинули під час бойових дій в зоні АТО на Донбасі, як доказ нашого патріотизму та незалежності, стійкості духу та незламності, гідності та національної свідомості.
Під час заходу глядачі мали змогу усвідомити сторінки української історії, де вписано героїчний подвиг юнаків, що полягли за незалежність молодої української держави на станції Крути 29 січня 1918 року. Події на Сході нашої країни стали своєрідним продовженням справи, розпочатої ще у 1918 році. Тоді і тепер, у XXІ ст., свої життя на вівтар незалежності Батьківщини кладе її цвіт – молоді, відважні, незламні її Герої.
Слова виступаючих, зворушливі патріотичні пісні та вірші, присвячені Героям, надовго залишаться у пам´яті першокурсників. Назавжди слід у серці молоді залишив подвиг їхніх ровесників – крутянців та сучасних героїв АТО.
На Державному рівні 2017 рік оголошено Роком Української революції 1917 – 1921 років.
Виховний захід «У нашій пам’яті вони назавжди залишились» Виховний захід «У нашій пам’яті вони назавжди залишились» Виховний захід «У нашій пам’яті вони назавжди залишились» Виховний захід «У нашій пам’яті вони назавжди залишились» Виховний захід «У нашій пам’яті вони назавжди залишились»

 
 
{sape_links}
 
 
{sape_links}
Copyright © 2007-2015 СКХП НУХТ.
При використанні матеріалів сайту - активне посилання на сайт обов'язкове!